תקנון אתר

א. ברוכים הבאים לאתר HILABEADS.COM

. הקנייה באתר הינה בהתאם לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל הקונה באתר זה מצהיר שהוא קרא והבין את הכתוב בתקנון. 
אופן הקנייה באתר וכללי ההשתתפות בו יהיו בהתאם לסעיפי התקנון הכתובים להלן.
ב. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי.
2.      הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בר תוקף. לאחר ביצוע ההזמנה תקבל לחשבון הדואר האלקטרוני שלך הודעה על קליטת פרטי הזמנתך. אין באישור זה בלבד לחייב את האתרHILABEADS.COM לספק לך את המוצרים. רק לאחר סיום בדיקת פרטי כרטיס האשראי מול חברת האשראי שלך וקבלת אישור מחברת האשראי ההזמנה תטופל ותשלח לכתובת המצויינת בפרטי ההזמנה.
3.      אנו מקפידים לעדכן את האתר כאשר מוצר אוזל מהמלאי. אם חלה טעות והמוצר אינו נמצא במלאי ולא הושהה מהאתר, ללקוח תהיה הבחירה האם לבטל את העסקה או לקחת מוצר אחר בשווי כספי זהה.
4.      יש להקפיד בעת ביצוע ההזמנה על מילוי פרטים מדויקים. במקרה והמוצר יחזור אלינו בשל פרטים שאינם מדויקים הלקוח יחוייב בגין המשלוח.
5.  מועד שליחת ההזמנה הינו 4 ימי עסקים (ימים א-ה לא כולל שבתות וחגים) באמצעות דואר רשום בעלות של 10 ש"ח או באמצעות שליח עד הבית בעלות של 50 ש"ח. זמן משוער של הגעת החבילה בדואר רשום הוא כ7 ימי עסקים. במידה ובחרת באיסוף עצמי יש לחכות לקבלת אישור במייל ואז ניתן להגיע לחנות הילה חרוזים בשעות פעילות החנות.
6.   ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים כשהמוצר שמור באריזתו המקורית ללא שימוש. במקרה של החזרת המשלוח בשל התחרטות הלקוח, שלא עקב פגם ביצור המוצר, דמי המשלוח בסך של 50 ש"ח יחולו על הלקוח. כספו יוחזר לו בתוך כ-14 יום בקיזוז של 5% או 100 ₪, הנמוך מבינהם.

7. התמונות המוצגות באתר משקפות את המוצר. לעיתים בשל זוויות צילום המוצר, גוון הצבע של  המוצר עלול להיות שונה. החזרת המוצר במקרה כגון זה הינו כהחזרת המוצר בשל התחרטות הלקוח. ללקוח ניתנת האפשרות לבקש תמונות נוספות טרם רכישת המוצר. 


8.    ביטול עסקה עקב פגם ביצור/משלוח יתבצע בתוך 14 יום מיום קבלתו. החזרת המוצר תתבצע לכתובת שתינתן טלפונית מנציגי האתר ע"י הלקוח. לאחר החזרת המוצר, הלקוח יזוכה על העסקה, כאמור לעיל. וזאת לאחר שהמוצר נבדק על ידי החברה ונמצא כי הוחזר ללא שימוש, באריזתו המקורית והחדשה לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה. במקרה זה לא ייגבו דמי ביטול וכלל כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול. החברה תזכה את הלקוח בעלות החזרת המוצר במחירים של דואר רשום של דואר ישראל.
9.החלפת מוצרים: במקרה של החלפת מוצרים יש צורך לפנות להילה חרוזים עד 30 יום מרגע קבלת החבילה, ניתן להחליף מוצרים אשר סגורים באריזתם המקורית. עלות המשלוח בגין החזרת המוצר וקבלת המוצר החלופי הינה באחריות הלקוח. ניתן להחליף מוצרים אשר לא נעשה בהם כל שימוש, לא נפתחו ונמצאים באריזתם המקורית.
10.  צוות האתר מאחלים לך קנייה מהנה.

loading